אוסף המוזיאון

אוסף מוזיאון מאנה כץ כולל את יצירותיו של מאנה-כץ: מאות תמונות שמן, גואש, פסטלים ורישומים, פרט למספר פסלים מרובי ערך; ואוספיו הפרטיים - ריהוט עתיק, שטיחים, פסלונים - בחלקם צעצועי חומר ממזרח אירופה, פסלוני ברונזה מהמזרח הרחוק ועוד. אוסף תשמישי הקדושה והמצווה היהודיים הוא אחד העשירים והייחודיים שבאוספיו של המוזיאון וכולל מנורות, טסי תורה, כתרים, רימונים, פרוכות, כתובות וחפצים נוספים.

 

קרא עוד

היצירות של האמן מאנה-כץ נמצאות ברשות המוזיאונים הגדולים בארץ ובעולם, כמו מוזיאון לאמנות חדשה בפריז, מוזיאון מטרופוליטן בניו יורק, מוזיאון סטדליק באמסטרדם, מוזיאון ישראל בירושלים ומוזיאון תל אביב לאמנות. אוסף מוזיאון מאנה-כץ שכולל את יצירותיו ואת אוספיו של האמן הוא הגדול והחשוב בעולם.

 

יצירותיו של מאנה-כץ כוללות מאות תמונות שמן, גואש, פסטלים ורישומים, פסלי גבס ויציקות ברונזה. אוספיו הפרטיים כוללים ריהוט עתיק, שטיחים, פסלונים - בחלקם צעצועי חומר ממזרח אירופה, פסלוני ברונזה מהמזרח הרחוק ועוד. אוסף תשמישי הקדושה והמצווה היהודיים הוא אחד העשירים והייחודיים שבאוספיו של המוזיאון וכולל מנורות, טסי תורה, כתרים, רימונים, פרוכות, כתובות וחפצים נוספים

סגור

עוד במוזיאוני חיפה